Salón King.czFyzioterapie

Zuzana Veselá, DiS


+420 777 206 447
Zuzana Veselá, DiS
Komplexní fyzioterapie

Zuzka Veselá, DiS  +420777206447

Komplexní fyzioterapii využijí především klienti s dysfunkcí v oblasti pohybového aparátu, která vyžaduje cílenou fyzioterapii
Zuzana Veselá, DiS
terapie zahrnuje manuální ošetření v kombinaci s vhodným cvičením. Jedná se převážně o řešení akutních či chronických bolestivých stavů. Je určena pro všechny klienty, kteří upřednostňují 100% pozornost fyzioterapeuta.
Zuzana Veselá, DiS
Dornova metoda
je velmi jemná manuální terapie, která dokáže obratle a klouby vrátit do jejich původní přirozené polohy. Po vrácení kloubů a obratlů do původní polohy lze cítit okamžitou úlevu.
Zuzana Veselá, DiS
Breussova masáž

po ošetření se celá terapie může doplnit Breussovou masáží a tím podpořit uvolnění celého těla. Breussova masáž je jemná, detoxikační, energetická masáž kterou lze působit na nervový systém a pohybový aparát a to především páteř. Masíruje se výhradně třezalkovým olejem, který uvolňuje psychiku. Masáží páteře se oddalují obratle od sebe. Dochází k „nabobtnání“ meziobratlových plotének a uvolnění nervů, které v páteřní oblasti vycházejí do celého těla.

Zuzana Veselá, DiS
Hedvábný papír

po jemné masáži se přikládá na páteř hedvábný papír a postupným přikládáním rukou dochází k magnetizování. Třezalkový olej proniká hlouběji k páteři a nečistoty se působením osmózy hromadí na drsné straně papíru.

Zuzana Veselá, DiS
Kineziotaping (tejpování)
jedná se o metodu lepení pružných bavlněných pásek na kůži. Není to metoda léčby a regenerace pouze pro sportovce, ale pro každého z nás.
Podle směru nalepení pásek a podle zvoleného napětí dovedeme svaly aktivovat nebo uvolňovat. Můžeme také nalepit pásky tak, aby zmírňovaly otoky, vstřebávaly krevní podlitiny, tlumily zánět, upravovaly chybné postavení kloubu, podporovaly správné držení těla nebo vyhlazovaly a uvolňovaly jizvy.
Zuzana Veselá, DiS
Kineziotape

lepíme (u většiny technik) v protažení pohybového segmentu, čímž dojde k napnutí kůže a ostatních měkkých tkání. Po návratu segmentu do neutrální pozice se tejp díky vysoké elasticitě smrští zpět a na tejpu pozorujeme „zvrásnění“. Právě toto zvrásnění způsobí nadlehčení kůže, podkoží, povrchové fascie aj., a tím dosáhneme zvětšení prostoru mezi uvedenými vrstvami a svalem. V tomto „meziprostoru“ se nalézají cévy krevní a lymfatické (mízní) a obrovské množství receptorů, které tímto uvolníme

Zuzana Veselá, DiS
Tejpy

se lepí na několik dní, kdy po celou dobu působí na danou část těla. Neomezují v pohybu. Mohou se i namočit a na jejich funkci se nic nezmění. Až doslouží, sundat je můžete sami.

Zuzana Veselá, DiS
Terapie pánevního dna
rehabilitace svalů pánevního dna je efektivní, neriziková terapie, která může významně redukovat obtíže způsobené dysfunkcí pánevního dna (např. inkontinenci, funkční sterilitu, stavy po porodu, gynekologických operacích, pokles orgánů malé pánve, bolestivou či nepravidelnou menstruaci, bolesti celých zad, pánve a kostrče, ale i diastázu břišních svalů).
Zuzana Veselá, DiS
pro úspěšnou léčbu pánevního dna je nutné, abychom se tyto svaly nejprve naučili vnímat a izolovaně zapojovat. Práce pánevního dna závisí také na kvalitě postavení ostatních částí pohybového aparátu, zejména chodidel, kyčlí a pánve. Proto pro dosažení dlouhodobého efektu je potřeba ovlivnit i držení těchto částí. Nově nabyté dovednosti je dále potřeba začlenit do běžných denních aktivit.
Zuzana Veselá, DiS
Masérna

je nově zařízená, s dvěma okny, umyvadlem, žebřinami, cvičebními pomůckami, vytápěná podlahovým topením

Zuzana Veselá, DiS
Masáže v solné jeskyni

lze domluvit i masáž nebo cvičení v solné jeskyni pro jednotlivce, nově i pro páry v případě zájmu...

Zuzana Veselá, DiS
Vchod do Salonu King

vždy se prosím objednejte na každou proceduru, Zuzka Vám ráda poradí a naučí cvičení, které Vám pomohou, lze cvičit i v přímo v solné jeskyni po objednání

Zuzana Veselá, DiS
Vstup

prosím nevstupujte nikam bez vyzvání, respektujte soukromi ostatních zákazníků 

Zuzana Veselá, DiS
Ceník

Fyzioterapie: (konzultace, vyšetření, terapie)

do 30 min                                                    450,-

do 45 min                                                    600,-

do 60 min                                                    800,-

do 90 min                                                  1.200,-

Další typy terapií:

Dornova metoda      (60 min)                   800,-

Breussova masáž    (30 min)                   450,-

Dornova metoda + Breussova masáž                       

                                  (90 min)                  1.200,- 

Terapie pánevního dna     (do 30 min)    450,-

Terapie pánevního dna     (do 45 min)    600,- 

Terapie pánevního dna     (do 60 min)    800,-

Kineziotape                                           od 150,-

 

Ceník platný od 1.1.2023.

Zuzana Veselá, DIS  +420777206447.

Pokud budete potřebovat změnit rezervaci nebo se z nějakého důvodu nemůžete dostavit, prosím vás o oznámení minimálně 24 hodin předem, jinak bude zaúčtováno 50 % z vaší ceny. Při opakovaném neomluvení 100 %.

Zuzana Veselá, DiS
Wellness

Nahřejte se před úkony ve vířivce

Zuzana Veselá, DiS

nebo v sauně

Zuzana Veselá, DiS
Odpočívárna

pak si můžete lehnout

Zuzana Veselá, DiS

odložte si obuv

Zuzana Veselá, DiS

počkejte v čekárně na proceduru